Zimná dovolenka

Na to, aby ste zažili fantastický víkend nemusíte cestovať ďaleko a už vôbec nemusíte tráviť chladné dni v teple svojho vlastného domova. Vyberte sa do Vysokých Tatier, kde na vás v Novom Smokovci čaká krásny Apartmán Mariana***, v ktorom sa budete cítiť takmer ako doma a popritom si užijete aj krásu Vysokých Tatier. Naše veľhory ponúkajú množstvo zážitkov a nádherných panorám bez ohľadu na to, či tam idete po prvý alebo dvadsiaty raz. Najmä v zime oceníte neopakovateľnú lyžovačku, ktorú milujú aj zahraniční turisti. Chladné večery si zase vychutnajte v rozprávkovej kolibe s pravým slovenským jedlom.

Apartmán sa nachádza v kľudnej zóne v apartmánovom dome, ktorý vám ponúka všetko, čo potrebujete.

hala_1 hala_2 bar_1 detsky_1

Je ako stvorený pre rodinnú dovolenku alebo aj pre príjemný pobyt s vašimi priateľmi. Užite si krásne ráno s výhľadom na tatranské štíty, ktorý je dostupný iba z tohto apartmánu, a cíťte sa pohodlne so skvelým vybavením pre maximálne 6 osôb, ktorý má k dispozícii aj pohodlnú rozťahovaciu pohovku, manželskú a poschodovú posteľ, skvelo vybavenú kuchyňu, elektrické spotrebiče vrátane práčky, chladničky a umývačky riadu a aj všetkého potrebného, ak máte malé dieťa. Samozrejmosťou je aj voľná Wi-Fi sieť, ktorú však nebudete príliš potrebovať práve kvôli aktivitám, ktoré vám apartmán a jeho okolie ponúkajú.

apartman_1 apartman_3 izba_1 apartman_4

Nechajte sa rozmaznávať aj v relaxačnom centre, v ktorom sa apartmán nachádza a kde nájdete množstvo ďalších možností ako je relaxácia, vírivka, sauny či ochladzovací bazén.

newwellness200

Ak sa chystáte lyžovať, budete to mať naskok do všetkých okolitých stredísk vrátane lyžiarskych škôl, požičovní lyží a príslušenstva pre deti aj dospelých. Ak máte radšej prechádzky, ani to nie je žiaden problém, pretože už 10 minút chôdzou od vášho apartmánu sa nachádza Jakubkova lúka. Vaše auto bude v bezpečí v uzamykateľnej garáži s možnosťou uloženia lyží.

dom_1  dom_2 garaz_2 hory_1

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

cennik  obsadenost2 rezervovat booking


Späť na Aktuality